Unknown column 'a.client_id' in 'where clause'

Systemy i instalacje nagłaśniające, systemy telewizji przemysłowej , systemy multimedialne.

Systemy multimedialne

Unknown column 'a.client_id' in 'where clause'

Nagłośnienie kościołów i obiektów sakralnych. Kompleksowe wykonywanie instalacji. Montaż systemów nagłośnieniowych.

Dla kościoła

Telewizja przemysłowa, projektowanie, doradztwo, sprzedaż i montaż systemów TV cyfrowych i analogowych. Kompleksowe usługi wysokiej jakości.

Telewizja przemysłowa

Projektowanie, sprzedaż, montaż instalacji nagłośnieniowych. Wyposażamy i montujemy w systemy nagłośnieniowe sale gimnastyczne, konferencyjne, fitness kluby, kościoły i wiele innych.

Instalacje nagłośnieniowe

Przewodowy i bezprzewodowy system multimedialny w kościele z bezpłatnym oprogramowaniem i bezpłatną bazą pieśni kościelnych.

Systemy multimedialne

Przewodowy i bezprzewodowy system multimedialny w kościele z bezpłatnym oprogramowaniem i bezpłatną bazą pieśni kościelnych.

Systemy multimedialne

Instalacje i systemy

Projektujemy i wykonujemy instalacje multimedialne, instalacje nagłośnieniowe, instalacje monitoringu, instalacje alarmowe, sale wykładowe, językowe, instalacje dźwiękowe dla obiektów użyteczności publicznej (instalacje radiowęzłowe).

Dla Kościoła

Systemy multimedialne dla kościoła i w kościele, slajdy w kościele System Multimedialny 1 lub System Multimedialny 2. Nagłośnie dla kościoła i w kościele Nagłośnienie w kościele. Nagłośnienie pielgrzymkowe i dla pielgrzymek Nagłośnienie pielgrzymkowe. Dzwony elektroniczne Dzwony elektroniczne.

Telewizja Przemysłowa

Kamery i monitoring analogowy, monitoring AHD, monitoring HD-CVI, monitoring HD-TVI, monitoring IP Telewizja przemysłowa Monitoring TV zwierząt hodowlanych za pomocą kamer bezprzewodowych Monitoring TV zwierząt hodowlanych za pomocą kamer bezprzewodowych. Monitoring TV zwierząt hodowlanych z zastosowaniem transmisji przewodowej Monitoring TV zwierząt hodowlanych za pomocą kamer przewodowych.

Instalacje Nagłośnieniowe

Zajmujemy się projektowaniem, montażem i realizacją instalacji nagłaśniających Projektowanie Instalacji lub Instalacje Nagłośnieniowe. Nagłośnie dla kościoła i w kościele Nagłośnienie w kościele. Nagłośnienie pielgrzymkowe i dla pielgrzymek Nagłośnienie pielgrzymkowe. Nagłośnienie wozu pogrzebowego (karawanu) Nagłośnienie dla karawanu, wozu pogrzebowego.Nagłośnienie plenerowe. Nagłośnienie plenerowe. Systemy nagłaśniające dla uroczystości pogrzebowych. Przenośny System Nagłośnieniowy dla uroczystości pogrzebowych. Instalacje domofonowe i wideo-domofonowe

Instalacje TV i SAT

Projektowanie i montaż szerokiej gamy urządzeń pozwalających na odbiór telewizji naziemnej i satelitarnej. Instalacje TV i SAT .